Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime

Reklamlar

about-1

Reklamlar

MODA MEDYA
Tanıtım Şekillerinden Biri Olan Radyo Reklamları, Kulağa Hitap Eden İletişim Biçiminin Bir Çeşidi Aslında. 

Belirli Bir Senaryoya Göre Yazılan Ve Kısıtlı Süre Zarfında Okunan Metinlerden Oluşan Radyo Reklamları Günümüzde Çok Tercih Edilmemektedir.

Ancak Radyo Dinleyenlerin Sayısı Hala Fazla Ve Ekonomik Olan Bu Tanıtım Yolu İle Rakiplerinize Farklı Bir Şekilde Karşılık Verebilirsiniz.

Ses Efektleri, Tonlama Ve Vurgular, Etkileyici Sözler Ve Kuvvetli Bir Seslendirme İle Kaliteli Bir Çalışma Elde Edilebilir.

Radyo Reklamları Duyduğumuz Ancak Görmediğimiz Tanıtımları Kapsamakta. Bu Nedenle İkna Ediciliği Zor Olabiliyor. Belirli Süre Kısıtlaması Olduğu İçin Senaryo Ve Seslendirme Aşamaları Oldukça Önemlidir.

Amatörce Yapılan İşler Dinleyicinin Dikkatini Çekmediği Gibi İmajınızı Da Zedeleyecektir. İyi Bir Ses, Merak Uyandıran Vurgu Ve Tonlanmalar, Hareketli Ve Dikkat Çekici Jingle, Akılda Kalıcı Spotlar, Farklı Ses Efektleri, İkna Edici Diyaloglar, İyi Bir Yayın Kanalı, Sade Anlatım Dili İyi Bir Radyo Reklamının Olmazsa Olmazıdır.

Firmanızın Radyo Reklamlarını En İyi Şekilde Nerede Yaptırırsınız Sorusuna Yılların Deneyimi Cevap Veriyor. Kreatif Ekibimiz Diğer Tanıtım Modellerine Ek Olarak Sizlere Bir De Radyonun Gücünü Gösteriyor.

Kurumsal Ve Büyük Bir Firma Olmanın En Önemli Ayağı Olan Reklamlar Farklı Seçeneklerle Sizlere Sunuluyor.

Radyo Reklam Hizmetlerinden Yararlanmazsanız; Farklı Olma Şansınızı Kaybedersiniz. Rakiplerinizden Sıyrılma Fırsatınızı Kaçırırsınız. 

Hedef Kitlenize Yeni Bir Yoldan Ulaşamazsınız. Yayılma Ve Akılda Kalma Fırsatınızı Kaçırırsınız.

Tasarımcılarımızdan Ses Ekibine, Metin Yazarlarımızdan Art Direktörümüze Kadar Herkes, Sizi İyi Bir Hizmetle Buluşturmak İçin Var. Size Özel Ve Benzersiz Reklamlar İçin Gelin Bizimle İletişime Geçin.!!!

Eğer Siz De Bu Yoldan Tanıtımınızı Yapmak İsterseniz Radyo Moda Kurumsal Hizmetlerinden Yararlanabilir, 0362 543 13 14 Nolu Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz. www.radyomoda.com.tr 
Güncelleme Tarihi: 2023-10-12 01:06:05
Telefon
WhatsApp

© Copyright Radyo Moda Hakları Saklıdır. Efe Yazılım